МЕНЮ

Міський денний ЕКСТРІМ-ТАБІР СКАУТ у Києві

Наш міський скаутський табір у Києві – справжнє втілення дитячої мрії про цікаві, активні та незабутні канікули у будь-яку пору року.

Наша мета – відволікти дітей 7 до 13 років від соцмереж та моніторів, долучити їх до активних розваг на свіжому повітрі, зробити більш сильними, самостійними, впевненими та щасливими.

Наше головне завдання – надати вихованцям такі активності, ігри, квести, змагання, щоб вони самі не хотіли сидіти у гаджетах та навіть після зміни у таборі обирали реальне спілкування та ігри офлайн із друзями.

Табір проходить у ТРЦ Dream Berry:
✔ Оболонський проспект, 21, атріум "Африка", 2 поверх

Подаруйте дитині незабутні враження з користю для розвитку, імунітету та настрою!

Ми пропонуємо корисний та цілком безпечний дитячий відпочинок у межах міста!

Літній міський екстрім-табір СКАУТ у «1’st Legion» – це:

 • Унікальна тематична програма, розроблена нашими фахівцями

  Табір скаутів Київ – це кожен день нові пригоди, змагання, майстер-класи, завдання, перебування на свіжому повітрі та насичене спілкування БЕЗ телефонів, планшетів та інших гаджетів.
 • Надсучасні розваги

  У нас великий досвід в організації дитячих свят, тому ми точно знаємо, що сподобається дітям. Скаутський табір Київ пропонує 5 днів крутезних активностей: лазертаг, атмосферні квести, скаутську школу виживання, командні тімбілдінги, боулінг та інше. Кожен отримає задоволення від захоплюючого дозвілля!
 • Досвідчені вожаті, які обожнюють свою справу

  За відпочинок дітей влітку відповідають професійні вожаті. Вони поділяться зі скаутами корисними знаннями, допоможуть, прослідкують за безпекою. Зроблять для вихованців найліпший відпочинок з посмішками, радісними емоціями, наснагою!
 • Повноцінне 3-разове харчування від шеф-кухаря. Корисне, поживне та дуже смачне

  Повноцінне триразове харчування відповідає сучасним вимогам дієтології та санітарним нормам. Меню може бути підлаштоване під особливості харчування дитини.
 • Безпека

  Ми забезпечуємо дітям цілодобову охорону. Також є облаштовані сучасні укриття на випадок тривог. Наші скаути завжди під пильним наглядом.
 • Страхування та пильний нагляд за здоров’ям дітей

  Усі діти в таборі «Скаут» будуть застраховані. На змінах працюють уважні медики.

ЗМІНИ ТАБОРУ

Подаруйте WOW-враження своїй дитині!
Встигніть придбати путівку зі знижкою 400 грн
Днів
Годин
Хвилин
Секунд

ЯК ПРОХОДИТЬ ДЕНЬ У ТАБОРІ «СКАУТ»

Кожен день у міському дитячому таборі «Скаут» – це нові, цікаві, веселі заняття та пригоди
08:00 - 09:00 - Збираємося

09:30 - 10:00 - Снідаємо

10:00 - 12:00 - Проводимо цікаві майстер-класи, заняття

12:00 - 13:00 - Активно відпочиваємо. Застосовуємо навички на практиці

13:00 - 14:00 - Обідаємо

14:00 - 16:00 - Змагаємося. Дві години поспіль граємо у головну командну гру дня

16:00 - 16:30 - Полуденок

16:30 - 17:30 - Розвиваємося. Організовуємо інтелектуальні ігри, беремо участь у тематичних квестах, виконуємо мистецько-творчі завдання

17:30 - 18:00 - Збори додому

ЦІНИ МІСЬКОГО ДЕННОГО ТАБОРУ

Вартість перебування дитини в денному літньому екстрім-таборі «Скаут»
ЗМІНА (5 днів)
5500 грн
ЗАБРОНЮВАТИ
Пробний день
1200 грн
СПРОБУВАТИ

ЩО ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ ЗМІНИ:

 • 3-х разовое питание
  Повноцінне харчування тричі на день:
  сніданок (чай зі смаколиками), обід, полуденок
 • Развлечения: лазертаг, пейнтбол, квесты тимбилдинг, тир, сплав на байдарках, лошади
  Розваги:
  лазертаг, квести, командний тімбілдінг, стрільба з лука, хокей на траві
 • Страховка
  Страхування:
  усі діти, що відпочиватимуть у таборі, будуть застраховані
 • Мастер-классы
  Майстер-класи:
  «Виживання в екстремальних умовах», «Виготовлення лука», «Фільтр для води»
 • Соревнования
  Змагання:
  спортивно-тактичний лазертаг, ігри богатирів, боулінг, командні змагання

ВРАЖЕННЯ НАШИХ СКАУТІВ

Відгуки наших дітей та їх батьків
 • У нас ребенок доволен, как слон! Рассказывает и рассказывает о том как было круто! Всё очень понравилось!!!!)) Спасибо!!!
  Аня Бондаренко
 • Спасибо огромное!! Важатые у нас The Best!!! Спасибо за мега эмоции для деток и для родителей!! По эмоциям деток видно что Лагерь 💣💣💣💣
  Евгения Белашова
 • Ребята, спасибо большое за проведенное время! Всё получилось очень познавательно и интересно!
  Татьяна Иваненко
 • Ребят, вы большие молодцы что заинтересрвовываете мальчишек и огромная благодарность за отчет в вайбере! Вас будем рекомендовать всем.
  Татьяна
БІЛЬШЕ ВІДГУКІВ

ПОПУЛЯРНІ ПИТАННЯ БАТЬКІВ

Відповідаємо на запитання, які найчастіше задають батьки про денний дитячий табір у Києві «Скаут»

«Скаути» – міський денний екстрім-табір для дітей у Києві

Як дитина буде проводити час на канікулах турбує багатьох свідомих батьків. Та якщо ви бажаєте знайти найкращу альтернативу гаджетам, телевізору та небезпечним прогулянкам без нагляду – обирайте міські літні табори!

Київ – величезне місто, де є безліч можливостей організувати дитячий відпочинок з корисними та цікавими активностями, які допомагають розвиватися та підтримувати у нормі психоемоційний стан усієї родини в такі непрості часи.

Та існує вагоме «але» – батьки працюють, а родичі не завжди можуть взяти на себе догляд за дитиною. Так очікуваний релакс від шкільних занять перетворюється у постійну тривогу за безпеку дітей. Додайте до цього регулярні сирени, харчування шкідливими смаколиками та захоплення комп’ютерними іграми. Очікувана користь від канікул у мить перетворюється на марну витрату часу та додаткові переживання дорослих.

Зовсім інша справа – дитячі літні табори! Київ має особливу пропозицію для своїх молодших мешканців – скаутський табір з екстремально-крутими розвагами для дітей 7-13 років від центру «Перший легіон»!

Денний табір Київ «Скаути» від центру 1'st Legion – кращий вибір для тих, хто бажає дітям насичених, безпечних, цікавих та корисних канікул у будь-яку пору року!

Денний дитячий табір: переваги скаутського дозвілля

 • Денний табір для дітей пропонує багато активних, цікавих, інтелектуальних, а особливо – сучасних розваг, які розвивають дітей та підлітків по всім фронтам! Ніхто не сидить у гаджетах – усі проходять квести, беруть участь у спортивних змаганнях та майстер-класах, розв’язують цікаві задачки, співають, танцюють, малюють. Кожен на повну розкриває свої таланти та отримує повне фізичне та психологічне перезавантаження. Після багатьох років дистанційного навчання – це дуже корисний досвід.

 • Літній міський табір – це нові знайомства у реальному житті. А чим більше у дитини справжніх друзів офлайн, тим менше вона проводить часу в соцмережах.

 • Міський денний табір у центрі «Перший Легіон» – відпочинок, насичений особливими активностями. І то значна перевага, бо ціни на дитячі табори мало різняться. А от розваги – так. І в «Першому Легіоні» знають, що найбільше до душі вихованцям! Міський табір на літні канікули – це стрільба з лука, хокей на траві, спортивні змагання на свіжому повітрі. Осінній та зимовий табір для дітей – це улюблений дітлахами та підлітками лазертаг, тімбілдінг у приміщенні, надсучасні атмосферні квести. «Скаути» Київ – це такі розваги, від яких діти завжди у захваті! Перевірено. Після кожної зміни до нас бажають повернутися ще і ще

 • Дитячий табір в Києві розвиває у дітей навички, які стовідсотково допоможуть у майбутньому дорослому житті. Це командна робота задля загального та особистого результату, вміння спостерігати, розуміти, досліджувати, домовлятися з партнерами різного віку. А ще – покрокове досягання маленьких цілей, яке вчить впевнено йти до великої мети.

 • Приватний табір для дітей розвиває у вихованців самостійність під пильним наглядом досвідчених дорослих. Скаутський табір Київ – особливе місце, де немає турботливих родичів, які все зроблять за дитину. У кожного в групі є свої обов’язки. Діти виконують їх з задоволенням – відповідають за свої вчинки, вчаться самостійно приймати рішення, проявляти ініціативу, досягати бажаного.

 • Скаутський табір із насиченими активностями передбачає велику затрату сил та енергії, тому у наших скаутів завжди гарний апетит, і ми годуємо їх тричі на день! Збалансоване, поживне та надзвичайно смачне харчування повністю відновлює запаси сил. І дуже подобається нашим вихованцям, бо розроблене з урахуванням їх вподобань.

 • Відпочинок дітей влітку у таборі гарантує спокій батькам. Сьогодні, коли постійно лунають сирени, особливо важливо знати, що дитина в безпечному місці. Табір скаутів Київ у центрі 1'st Legion розташований на закритій території. Ми маємо охорону та надійні укриття. Кожну секунду діти – під пильним наглядом професійних вожатих. І все це у межах міста. Міські табори денного перебування повністю виключають переймання дорослих, що дитина знаходиться далеко від домівки.

 • Весняний табір для підлітків, літній табір в Київській області, табір для дітей на осінні канікули, міський табір на зимові канікули – дитячі табори ціни не мають у будь-який сезон. Тому що це дуже корисний досвід для міцного імунітету! Бо свіже повітря, екстремальне дозвілля у реальному житті та правильне, смачне харчування. Діти отримують усе, щоб рости здоровими, успішними, впевненими та щасливими!
Тепер ви знаєте, якщо є бажання передивитися пропозиції по запиту «дитячі табори у Київській області», треба одразу бронювати табір «Скаути» у Києві.
Центр унікальних розваг «1'st Legion» позбавить вас від довгих роздумів про вибір ідеального відпочинку для дітей, та зробить їх канікули незабутніми!
Також пропонуємо пакетні послуги для організації дитячого Дня народження в Києві чи розваги для свята на нашій локації. Ціни на наші послуги і розваги можете переглянути тут.

+38 (099) 419 4111
+38 (068) 788 4111
м. Київ, ТРЦ DREAM berry
Оболонський проспект, 21,
2 поверх (метро Мінська)

КОНТАКТИ

+38 (099) 419 4111 , +38 (068) 788 4111, телефон, b2bgame.pro, b2bgame, b2bgame pro
1 легион, первый легион, центр уникальных развлечений, лазертаг, день рождения, 1легион
КРАЩИЙ ТАБІР У жиТТІ ваШОЇ ДИТИНИ!